dlaczego warto?

Warto do nas dołączyć, bo to pierwszy taki projekt w Polsce.

Szukamy ludzi dzielących naszą pasję do piwa warzonego przez rzemieślników albo – tak jak my – wiedzących, że warto tworzyć miejsca praca dla osób, którym trudno odnaleźć się na otwartym rynku z powodu choroby lub niepełnosprawności.

Jeśli należysz do tego grona, zapraszamy do współpracy. Twórz z nami pierwszą w Polsce sieć franczyzy społecznej, korzystającej z doświadczeń gdańskiego Puby Spółdzielczego.

model biznesowy

Zespołom, które zaprosimy do współpracy z ramach franczyzy społecznej, udostępnimy sprawdzony model biznesowy wypracowany na podstawie kilku lat doświadczeń zdobytych podczas prowadzenia Pubu Spółdzielczego w Gdańsku.

Model będzie uwzględniał aspekt ekonomiczny i społeczny związany ze specyfiką prowadzenia działalności gospodarczej w sektorze ekonomii społecznej. Osobne miejsce poświęcimy w nim także zganieniom prawnym i potencjalnym źródłom finansowania.

akademia marki

Franczyzobiorcy uruchomią działalność korzystając z siły i stabilności rozpoznawalnej i solidnej marki Browaru Spółdzielczego.

 

Damy Wam możliwość skorzystania z gotowych, sprawdzonych narzędzi marketingowych i zaprosimy do podniesienia kompetencji w zakresie marketingu podczas warsztatów w ramach Akademii Marki.

sesje praktyczne

Zespoły przygotowujące się do uruchomienia Pubu w ramach Franczyzy Społecznej zaprosimy do Gdańska na trwające 10 dni sesje praktyczne.

W tym czasie to Wy przejmiecie krany Pubu, będziecie pracować z nami i dzięki temu z bliska przyjrzycie się spece pracy w Pubie, ze szczególnym uwzględnienie sposobu organizacji pracy, uwzględniającego specyficzne potrzeby pracowników z niepełnosprawnościami i chorujących psychicznie.

warsztat:

pojąć głębię

Mamy też sprawdzony sposób jak budować zespołu, które będą pracować w Pubach Franczyzowych. Wiemy, jak ważna dla sukcesu przedsięwzięcia jest dobra współpraca między ludźmi i efektywna komunikacja.

Członków Waszych zespołów zaprosimy na specjalne warsztaty z komunikacji pod wodą "Pojąć Głębię" wykorzystujące nieoczywiste, ale sprawdzone przez nas metody pracy nad dobrą komunikacją w zespole.

 
 
 

fundusz

franczyzowy

W ramach pracy nad modelem franczyzy społecznej Pubu Spółdzielczego uruchomimy Fundusz Franczyzowy, na którym będziemy gromadzić kapitał, mający wspierać kolejnych franczyzobiorców.

W czasie przygotowania do uruchomienia Pubów w ramach franczyzy, będziecie mogli liczyć na nasze eksperckie wsparcie w poszukiwani źródeł finansowania Waszej działalności. 

3XP

Franczyza społeczna to także, a może przede wszystkim, doskonała okazja by dzielić się naszą pasją do piwa, robionego rękami rzemieślników. Doświadczenia naszego gdańskiego pubu pokazują, że pasję tę można łączyć z oferowaniem pracy ludziom, którym trudno poradzić sobie na otwartym rynku. To dlatego możemy powiedzieć, że nasze piwo warzy więcej.

 

Jeśli chcielibyście być częścią tej historii, zgłoście się do nas. Czekamy do 20 czerwca 2019.