FRANCZYZA

Myślisz o działalności która łączy aspekt społeczny i ekonomiczny? Uważasz, że prowadzenie pubu w ramach franczyzy społecznej to może być ścieżka rozwoju Twojej organizacji? Zapraszamy!

Żeby się zgłosić wystarczy wypełnić formularz dostępny online. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2019.

To czas na zapoznanie się ze zgłoszeniami. Jeśli informacje zawarte w formularzu, okażą się niewystarczające do podjęcia decyzji, będziemy się kontaktować i dopytywać o szczegóły.

Do końca lipca powstanie "krótka lista" 10 potencjalnych franczyzobiorców, których zaprosimy do współpracy z projekcie.

Przedstawicieli i przedstawicielki wypranych 10 podmiotów z "krótkiej listy" zaprosimy do Pubu Spółdzielczego w Gdańsku, żeby pokazać im, jak z bliska i od kuchni wygląda specyfika pracy w pubie. Zakładamy, że to spotkanie będzie okazją, żeby bliżej się poznać.

W październiku 2019 wybierzemy 5 podmiotów, które zaprosimy do współpracy. Zanim podejmiemy decyzje odwiedzimy potencjalnych franczyzobiorców z "krótkiej listy", żeby przyjrzeć się z bliska ich działalności. Zakładamy, że 4 z nich uruchomi pub w ramach franczyzy społecznej.

HARMONOGRAM REKRUTACJI

Myślisz o działalności która łączy aspekt społeczny i ekonomiczny? Uważasz, że prowadzenie pubu w ramach franczyzy społecznej to może być ścieżka rozwoju Twojej organizacji? Zapraszamy!

Żeby się zgłosić wystarczy wypełnić formularz dostępny online. Na zgłoszenia czekamy do 20.06.2019.

To czas na zapoznanie się ze zgłoszeniami. Jeśli informacje zawarte w formularzu, okażą się niewystarczające do podjęcia decyzji, będziemy się kontaktować i dopytywać o szczegóły. Do końca lipca 2019 powstanie "krótka lista" 10 potencjalnych franczyzobiorców, których zaprosimy do współpracy w projekcie.

Przedstawicieli i przedstawicielki wybranych 10 podmiotów z "krótkiej listy" zaprosimy do Pubu Spółdzielczego w Gdańsku, żeby pokazać im, jak z bliska i od kuchni wygląda specyfika pracy w pubie. Zakładamy, że te spotkania będzie okazją, żeby bliżej się poznać i porozmawiać o współpracy.

W październiku 2019 wybierzemy 5 podmiotów, które zaprosimy do współpracy. Zanim podejmiemy decyzje odwiedzimy potencjalnych franczyzobiorców z "krótkiej listy", żeby przyjrzeć się z bliska ich działalności. Zakładamy, że do sierpnia 2021 roku minimum cztery z nich uruchomią własne puby w ramach franczyzy społecznej.